• Spěcháto.cz | inzerce


Vyhledávej v nepřeberném množství inzerátů nabízející kvalitní přivýdělek na webu Spěcháto.cz.
Partner na trhu práce

Bezplatná inzertní služba z Vašeho města a blízkého okolí zabívající se přivýdělky, prácí z domu, brigádami a vším co nabízí možnost získat peníze navíc.

Okamžitý servis

Všechny inzeráty a veškerý obsah těchto stránek je nonstop aktualizován, vždy se k Vám dostanou pouze čerstvé nabídky. Nestane se, že je inzerát neaktuální.

Péče o zákazníky

Inzerce je přehledně rozčleněna do několika kategorií, které jsou pravidelně spravovány administrátory tohoto portálu a starají se o Vaši spokojenost především.


Spěcháto.cz | inzerce

Vložit inzerát je možné pomocí vystaveného formuláře uvedením titulku, popisu inzerátu, cenových podmínek a vlastní emailové adresy. Inzerát je nutné umístit v kategorii, která předmětu inzerátu nejlépe vyhovuje. Provozovatel si vyhrazuje právo přemístit inzerát do jiné kategorie. Vložený inzerát bude bezplatně zveřejněn po dobu 90 dnů. Po této době bude inzerát z portálu Spechato automaticky smazán a Uživatel bude o tomto vyrozuměn emailem. Uživatel může svůj inzerát kdykoli před ukončením doby jeho platnosti zrušit, nebo prodloužit dobu platnosti o 90 dní.

V případě, že zájemce o vložení inzerátu neprovedl registraci, je třeba, aby vložení inzerátu potvrdil pomocí potvrzovacího odkazu, který mu bude poslán na jeho emailovou adresu.

Sponzorované odkazy:

Jak se poprvé přihlásit do Servis 24 Internetbankingu? Postup pro přihlašování do Servis 24 Internetbankingu. Servis24 internetbanking přihlášení k účtu je velice jednoduché a snadné. Servis24 přihlášení provedete během minuty. Práce je důležitá součást života. Hyperinzerce Vám každý den přináší slevy na zboží, služby a zážitky z celé České republiky. Bazoš.cz je velice populární bazar. Aukro se nedá nazvat přímo aukro bazar, neboť se tam nachází i nové zboží. Česká pošta sledování zásilek na internetu zcela zdarma.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací inzertního portálu Spechato.cz a mají pouze informativní charakter.